Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко розповів, які парки сьогодні оновлюють у столиці

15 липня 2020 року, 12:22

Мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції розповів, у яких столичних парках та скверах тривають ремонтні роботи.

«Окрім ремонту доріг і шляхопроводів, будівництва нових садочків та шкіл ми продовжуємо оновлення зон відпочинку в Києві. Цього року вже відкрили 2 великих парки, що відремонтували, – «Совки» та другу чергу парку «Троєщина» – і кілька скверів», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що сьогодні ремонтують парк «Радунка» у Дніпровському районі, фітнес-парк «Лебедине» на Позняках, третю чергу парку «Троєщина». Тривають роботи в парку «Партизанської слави». У Маріїнському парку, наприклад, буде новий великий дитячий майданчик – на зразок того, що в парку «Наталка».

«У нас багато парків – гарних і комфортних. Зараз літо і багато людей відпочивають у міських зелених зонах. Ще раз хочу звернутися до всіх: відпочивайте з розумом! Дотримуйтеся дистанції, користуйтеся санітайзерами, уникайте великих компаній», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua