Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Сьогодні Київрада має виділити 500 млн грн дотації на тариф «Київпастрансу» та «Київському метрополітену»

07 грудня 2021 року, 11:36

Сьогодні депутати Київради мають схвалити зміни до Програми соціально- економічного розвитку та бюджету міста на 2021 рік, якими, зокрема, передбачене виділення 500 млн грн дотації тарифу на проїзд у комунальному транспорті підприємствам «Київпастранс» і «Київському метрополітен». Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради.

«Сьогодні ми повинні розглянути як невідкладний проект рішення про зміни до Програми соціально-економічного розвитку та бюджету міста на 2021 рік. Нагадаю, йдеться про наповнення статутного капіталу «Київтеплоенерго». Згідно з нашим рішенням, аби не піднімати тарифи на опалення і гарячу воду для киян, ми з вами виділили загалом 2 мільярди гривень. 400 мільйонів перерахували попередніми рішеннями. Тепер йдеться про 1,6 мільярда. Окрім «Київтеплоенерго» кошти також повинні отримати транспортні підприємства міста – «Київпастранс» і «Київський метрополітен». 500 мільйонів гривень як дотацію тарифу на проїзд у комунальному транспорті», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]