Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Сьогодні Київрада виділить ще 1 млрд грн на підтримку наших Захисників

13 червня 2024 року, 13:01

На сьогоднішньому засіданні Київради депутати збільшать фінансування програм, повʼязаних із підтримкою Сил безпеки і оборони, ще на 1 млрд грн. Із них 800 млн – за міською програмою «Захисник Києва», решта – на соціальну підтримку бійців та їхніх родин, реабілітацію ветеранів. Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні Київрада збільшить фінансування програм, повʼязаних із підтримкою Сил безпеки і оборони. Ще на 1 млрд грн. Із них 800 млн – за міською програмою «Захисник Києва», решта – на соціальну підтримку бійців та їхніх родин, реабілітацію ветеранів. Нагадаю, до цього, у 2024 році на допомогу нашим Захисникам столиця виділила з бюджету 6,5 млрд грн. Тобто, вже загалом 7,5 млрд. Залучаємо також і благодійну допомогу – дрони, системи РЕБ, необхідне бійцям спорядження. І зразу передаємо все на фронт. Громада Києва продовжує допомагати українським Захисникам!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]