Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Сьогодні у відділеннях комунальних медзакладів, де лікують хворих на COVID-19, медичних працівників вистачає»

10 липня 2020 року, 12:19

Сьогодні у відділеннях комунальних медзакладів, де лікують хворих на COVID-19, медичних працівників вистачає. Ліки і засоби індивідуального захисту теж є в достатній кількості. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Серед тих, хто захворів на коронавірус у Києві, багато лікарів. Чимало медичних працівників уже одужали і повернулися до своєї роботи. Сьогодні у відділеннях комунальних медзакладів, де лікують хворих на COVID-19, працює 200 лікарів. Із них 66 – інфекціоністи. Цієї кількості професійних співробітників на сьогодні цілком вистачає. Це я говорю саме про лікарів. А ще є і медсестри, молодший медичний персонал», – сказав Віталій Кличко.

Він також зазначив, що, починаючи з березня, місто за кошти  резервного фонду столиці, закупило ліків і тестів на суму 106 млн грн. Медичного обладнання придбали у столичні лікарні на 57 млн грн.

Також минулого місяця закладам охорони здоров’я першої хвилі прийому хворих додатково розподілили 65 млн грн – на закупівлю засобів індивідуального захисту для медиків та тестів на COVID-19.

«Сьогодні всі відділення і заклади, де лікують хворих на коронавірус, мають запас необхідних ліків та засобів індивідуального захисту – мінімум на місяць. За потреби місто буде купувати все необхідне для боротьби з пандемією. Я розумію, що всі втомилися від тривалого карантину і обмежень. Що літо, і люди хочуть відпочити, кудись поїхати чи полетіти. Але повернення до звичного життя залежить від того, наскільки успішно ми зупинимо розповсюдження вірусу. Карантин уже не такий суворий, але це не значить, що можна забути про правила безпеки. Життя триває, і ми все подолаємо. Якщо будемо обережними. Бережіть себе!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]