Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Столичне метро, після ракетної атаки на Київ, відновлює рух в звичайному режимі

15 листопада 2022 року, 19:34

Столичне метро, після ракетної атаки на Київ і тривалої повітряної тривоги, відновлює рух в звичайному режимі. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Столичне метро, після ракетної атаки на Київ і тривалої повітряної тривоги, відновлює рух в звичайному режимі. На деяких підземних стаціях, де зібралося багато людей, висадку пасажирів відновлюють поступово, – зазначив мер. – Так через скупчення людей на станціях метро, які працювали як укриття, «червоною» лінією поїзди метро курсували від станції «Академмістечко» до станції «Арсенальна», проте висадка пасажирів далі станції «Політехнічний інститут» не здійснювалась. Зелена лінія метро курсувала від станції «Сирець» до станції «Дружби народів», а також від «Осокорків» до «Червоного хутора». «Синя» лінія метро курсувала у звичайному режимі. Зараз метрополітен поступово відновлює рух в звичайному режимі».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]