Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: Столиця – перша за рівнем тестування на коронавірус

21 квітня 2021 року, 12:25

Столиця залишається першою за рівнем тестування на коронавірус. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

«Київ залишається лідером за рівнем тестування на COVID-19. Сьогодні цей показник у столиці – понад 350 тестів на 100 тисяч населення. Нагадаю, ми зробили все можливе, щоб спростити процедуру тестування. У столиці за направленням лікаря тест можна здати в 71 пункті тестування. Такі пункти створені в амбулаторних комунальних закладах столиці. Підкреслю: тест за направленням лікаря – безкоштовний!» – сказав Віталій Кличко.

Ознайомитися з переліком пунктів тестування можна на сайті КМДА.

Також медичні бригади продовжують забирати біоматеріал для тестування на COVID-19 у пацієнтів вдома. Зокрема, в людей із інвалідністю та людей похилого віку. Тільки минулого тижня медики виїжджали до понад півтори тисячі пацієнтів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua