Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Столиця обмежує в’їзд вантажних автомобілів у місто» (+фото, відео)

14 листопада 2019 року, 13:13

Мер Києва Віталій Кличко показав, як столиця обмежує в’їзд вантажних автомобілів із дозволеною масою понад 4,5 тонни в межі міста.

Відео мер оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Столиця обмежує в’їзд вантажних автомобілів з дозволеною масою понад 4,5 тонни в межі міста у години пік – із 07:00 до 10:00 ранку та ввечері з 17:00 до 20:00. Впроваджувати такі зміни розпочали на в’їзді в Київ зі сторони Житомира. Згодом обмеження розповсюдиться і на інші в’їзди», – зазначив Віталій Кличко у дописі до відео.

Рішення Київради, що обмежує рух фур столицею, було ухвалене ще у 2013 році. Тепер, завдяки злагодженій роботі Муніципальної варти і Нацполіції, без якої це зробити неможливо, його почали імплементувати.

«Наразі триває інформування про нові правила водіїв вантажівок, а також установ та організацій, які мають стосунок до регулювання транспортних питань», – додав мер.

За добу в Київ в’їжджає до 50 тисяч вантажних авто, що негативно позначається на трафіку та екологічній ситуації в місті.

У планах – обмежувати в’їзд у столицю з 5-ти основних трас, що сполучають Київ з прилеглими регіонами.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua