Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: Столиця залишається першою за рівнем тестування на коронавірус в Україні

22 січня 2021 року, 12:13

Столиця залишається першою за рівнем тестування на коронавірус в Україні. Про це мер Києва повідомив під час онлайн-брифінгу.

«Зазначу, що столиця – перша за рівнем тестування на коронавірус в Україні. Сьогодні цей показник у Києві становить понад 240 тестів на 100 тисяч населення», – повідомив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що від початку пандемії у комунальних медзакладах і лабораторному центрі дослідили понад 324 тисячі зразків біоматеріалу методом ПЛР. На виявлення антитіл – ІФА-тестів – зробили майже 137 тисяч. Також роблять ПЛР та ІФА-тести і в приватних клініках та лабораторіях столиці.

«Продовжують працювати в Києві і мобільні бригади медиків, які забирають зразки матеріалу для дослідження у пацієнтів вдома. Від початку роботи вони відібрали близько 200 тисяч зразків біоматеріалу для ПЛР-тестів», – сказав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua