Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: У Києві до тепла вже підключили близько 5,2 тисячі будівель

19 жовтня 2023 року, 11:40

У столиці до тепла вже підключили загалом близько 5,2 тисячі будівель – житлового фонду та соціальної сфери. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«У Києві до тепла вже підключили загалом близько 5,2 тисячі будівель – житлового фонду та соціальної сфери. Зокрема, з теплопостачанням 199 навчальних закладів, 324 дитячих садочки, 126 медзакладів (у тому числі 11 пологових будинків та 59 стаціонарів), 85 адмінбудівель і закладів соціально-побутового напряму. Що стосується осель киян – з опаленням наразі 4,5 тисячі житлових будинків. Установи і заклади соціальної сфери підключають за індивідуальними заявками їхніх керівників. Також за індивідуальними заявками управителів розпочинають подачу тепла в будинки ОСББ, ЖБК, відомчі», – написав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]