Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «У Києві майже 4 тисячі цьогорічних випускників не складатимуть ЗНО»

24 червня 2020 року, 12:12

Майже 4 тисячі цьогорічних випускників, тобто кожен п’ятий, не реєструвалися на зовнішнє незалежне оцінювання. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-конференції.

«У четвер, 25 червня, стартує сесія ЗНО. Столична влада ухвалила рішення про необов’язкове складання ЗНО для тих випускників, які не збираються цього року вступати до вищих навчальних закладів України. І, зважаючи на нинішню епідеміологічну ситуацію, воно є виваженим і правильним. Таке рішення ухвалили і на державному рівні також. Хочу повідомити, що кожен п’ятий випускник – шкіл, коледжів, професійно-технічних училищ Києва – цього року не складатиме ЗНО. Це  майже 4 тисячі осіб. Усього ж на зовнішнє незалежне оцінювання в столиці зареєструвалися 31 тисяча людей. 22 тисячі з них – випускники цього року. Всі інші – закінчили навчальні заклади в минулі роки», – зазначив Віталій Кличко.  

Для безпеки тих, хто складатиме ЗНО та педагогів, місто вирішило задіяти якомога більше приміщень закладів освіти. Щоб не збирати в одному приміщенні надто багато людей.

«Усього підготували 7 тисяч аудиторій у понад 150-ти закладах. До проведення ЗНО місто долучило майже 7 тисяч педагогів. У всіх пунктах тестування в столиці  завчасно здійснять дезінфекцію. Також вони забезпечені антисептиками. А кожен учасник отримає захисну маску», – сказав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]