Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: У Києві триває запуск опалювального сезону. До тепла підключили вже загалом 4 тисячі будівель

18 жовтня 2023 року, 15:02

У столиці триває запуск опалювального сезону. До тепла вже підключили загалом близько 4 000 будівель житлового фонду та соціальної сфери. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«У столиці триває запуск опалювального сезону. До тепла в Києві вже підключили загалом близько 4 000 будівель – житлового фонду та соціальної сфери. Зокрема, з теплопостачанням сьогодні 155 навчальних закладів, 264 дитячих садочки, 112 медзаклади (у тому числі 10 пологових будинків та 55 стаціонарів), 35 адмінбудівель і закладів соціально-побутового напряму. Установи і заклади соціальної сфери підключають за індивідуальними заявками їхніх керівників. Також за індивідуальними заявками управителів розпочинають подачу тепла в будинки ОСББ, ЖБК, відомчі», – написав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]