Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «У наступному році ми оновимо стадіон «Старт»

11 вересня 2018 року, 19:47

У наступному році столична влада планує відновити та відкрити стадіон «Старт» – після того, як уряд передасть цей об’єкт із державної власності у власність громади Києва. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі радіо «Київ-98 FM».

«Ми, разом із громадськістю, в судах, відстояли «Старт», який хотіли забудувати. Тепер знаковий стадіон, де в часи Другої світової війни відбувся «матч смерті», потрібно повернути у власність громади Києва, – зазначив Віталій Кличко, – У наступному році наше завдання – відкрити вже оновлений стадіон «Старт». Це моя місія як мера-спортсмена».

Він зауважив, що міська влада робить все, аби створити умови, щоб кияни та гості столиці мали можливість займатися спортом.

«Одна з найважливіших складових для кожної людини – її здоров’я. І я, як спортивний мер, роблю на цьому акцент у своїй роботі, – зауважив Віталій Кличко, – Спортивні майданчики на відкритому повітрі, спортивні школи, стадіони повинні бути в достатній кількості».

Міський голова нагадав, що також у власність київської громади повернули Київський велотрек, який повністю відреконструювали. Умови для занять спортом створюють і в оновлених столичних парках.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua