Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: У столиці облаштують ще п’ять пожежних постів

02 березня 2023 року, 17:08

У Києві облаштують ще п’ять пожежних постів із цілодобовим чергуванням особового складу та техніки. Для цього Київрада внесла сьогодні відповідні зміни до міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки. Про це за підсумками засідання Київської міської ради заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Особливо гостро питання створення нових пожежних постів постало з початком широкомасштабногго вторгнення росії. Навантаження на наших пожежних та рятувальників велике, бо вони повинні оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, зокрема, ліквідовувати наслідки ракетних обстрілів та атак дронами на критичну інфраструктуру та житлові будинки міста. Тому сьогодні ми відкоригували міську цільову програму цивільного захисту, щоб розпочати будівництво п’яти пожежних депо в Києві. В нинішніх умовах це дуже важливо та допоможе посилити безпеку нашого міста», – зазначив Віталій Кличко.

Зокрема, додаткові пожежні пости планують влаштувати із урахуванням наявних пожежних ДЕПО та орієнтовного радіусу (3 км) обслуговування одним підрозділом у п’яти районах столиці. Таке рішення допоможе посилити захист киян і гостей столиці від пожеж і наслідків надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, за час широкомасштабної війни Київ залучив у якості допомоги та отримав від іноземних партнерів 36 сучасних пожежних авто. 2 із них у грудні місто відправило в Харків, який зазнає постійних обстрілів.

Пожежно-рятувальні підрозділи столиці щорічно здійснюють понад 10 тисяч виїздів, ліквідовують понад 5 тисяч пожеж та 500 аварій, рятують життя та здоров’я 400 мешканців столиці. Щоденно в Києві здійснюють понад 30 виїздів на гасіння пожеж і ліквідацію надзвичайних ситуацій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]