Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київ історичний» та «Київ незламний»: цими вихідними у столиці відбудуться безоплатні тематичні екскурсії

02 березня 2023 року, 14:53

Цими вихідними відбудуться безоплатні прогулянки містом за маршрутами «Київ історичний» у суботу та «Київ незламний» у неділю за попередньою реєстрацією. Про це повідомляє Управління  туризму та промоцій КМДА на своїй сторінці Facebook.

  • У суботу, 4 березня, о 12:00 відбудеться екскурсія маршрутом «Київ історичний». Під час прогулянки можна детальніше ознайомитись з історією стародавнього Києва, його пам’ятками, архітектурою, дізнатись більше про історичний центр міста – Майдан Незалежності та Поділ як історичні «серця» міста, а також про боротьбу українського народу за свободу та незалежність.

Місце зустрічі: біля центрального входу до Софійського собору (вул. Володимирська, 24).

  • У неділю, 5 березня, о 12:00 розпочнеться екскурсія маршрутом «Київ незламний». Екскурсанти дізнаються про історію Києва, який вистояв під час Другої світової війни і сучасного повномасштабного вторгнення росії на територію України, а також про людей, які допомогли столиці це зробити. Під час прогулянки, зокрема, покажуть об’єкти, які постраждали під час повномасштабного вторгнення.

Місце зустрічі: біля пам’ятника розстріляним дітям у Бабиному Яру, навпроти виходу зі станції метро «Дорогожичі».

На екскурсії необхідно реєструватися, кількість місць обмежена. Учасникам буде підтверджено реєстрацію телефонним дзвінком.

Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому у випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, які розташовані неподалік.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]