Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: У столиці подачею кисню обладнали вже 1639 ліжок

25 листопада 2020 року, 12:26

У столиці подачею кисню обладнали вже 1639 ліжок. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

«Столиця власними силами підготувала майже 4,5 тисячі ліжок у комунальних медзакладах для надання допомоги хворим на коронавірус. Серед них 1639 ліжок з підведеним киснем. Зокрема: 1158 – з централізованою подачею. Та 481 – з кисневими концентраторами», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що для збільшення ліжкомісць із подачею кисню з міського бюджету виділили майже 31 мільйон гривень. Це кошти на капремонт систем киснепостачання.

Іще понад 5,5 мільйона передбачили на закупівлю кисневих концентраторів.

«Крім того, Держбюджет має надати столиці 64,3 мільйона на ремонти систем киснепостачання та закупівлю концентраторів. Майже половину цих коштів Київ уже отримав. За рахунок грошей міста та Держбюджету столиця зможе до кінця року збільшити кількість ліжок з постачанням кисню до понад 3,5 тисячі. Це – 80 відсотків ліжкового фонду, визначеного для прийому хворих на коронавірус», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua