Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: У столиці розпочали ремонт покриття з бруківки на вулиці Михайла Грушевського

06 жовтня 2022 року, 15:42

У столиці розпочали ремонт покриття з бруківки на вулиці Михайла Грушевського. Триватимуть роботи протягом двох місяців. Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні столичні дорожники розпочали ремонт покриття з бруківки на вулиці Михайла Грушевського. Працюють на ділянці від вулиці Садової до стадіону ім. Лобановського. Насамперед перекладуть гранітну бруківку на смугах спуску. Загалом плануємо оновити 7 тисяч кв. м. покриття. Роботи триватимуть протягом двох місяців», – написав Віталій Кличко.

За словами мера Києва, цього року місто акцентувало увагу, зокрема, на оновленні найбільш ушкоджених доріг із гранітної бруківки. Наразі практично завершили оновлення покриття та тротуарів на Подільському узвозі. Повністю автомобільний рух оновленим Подільським узвозом відкриють у понеділок, 10 жовтня. Там відремонтували майже 10 тисяч кв. м покриття. Влітку закінчили роботи на Володимирському узвозі. Загалом там оновили близько 6,3 тисячі кв. м дорожнього покриття. А також виконали поточний ремонт вулиці Шовковичної – оновили найбільш ушкоджені ділянки бруківки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]