Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: У столиці за минулу добу найбільша кількість госпіталізованих хворих на коронавірус – 112

23 листопада 2020 року, 12:10

У столиці за минулу добу найбільша кількість госпіталізованих хворих на коронавірус – 112. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Вперше в нас така кількість госпіталізованих. До лікарень столиці минулої доби потрапили 112 пацієнтів. Інші – на самоізоляції під контролем лікарів. Сьогодні у стаціонарах медзакладів міста лікуються 2069 хворих на коронавірус. Із них 26 дітей. У важкому стані перебувають 827 пацієнтів. Кисневу підтримку отримують 1092 людини. Під апаратами ШВЛ – 30 хворих», – повідомив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що останніми тижнями збільшилась і кількість летальних випадків від вірусу.

«Я не втомлюся звертатися і закликати всіх: не применшуйте загрозу! Не нехтуйте правилами. Носіть маску, дотримуйтеся соціальної дистанції, не йдіть у місця великого скупчення людей. Як людина, яка перехворіла на COVID-19, я знаю наскільки неприємний і виснажливий цей вірус», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]