Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Участь у форумі в Давосі дає можливість залучати інвестиції та досвід іноземних країн для розвитку Києва»

29 січня 2016 року, 21:50

Участь у форумі в Давосі дає можливість залучати інвестиції та досвід іноземних країн для розвитку Києва. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі ICTV, коментуючи підсумки Міжнародного економічного форуму в Давосі.

Мер Києва наголосив, що Форум у Давосі – це той майданчик, де можна обмінюватися досвідом як ефективно втілювати перетворення в наших містах, дискутувати про наступні кроки, які необхідно робити для розвитку і впровадження інновацій. Він нагадав, що за результатами минулорічного форуму вдалося почати запровадження в Києві програми «Smart Сity», яка допоможе зробити столицю сучасним та комфортним містом, з якісним сервісом для його мешканців. «Ми продовжуємо реалізацію цієї програми і вже найближчі тижні зможемо презентувати ті речі, які будуть втілені цього року», – наголосив Віталій Кличко. Мер столиці також додав, що за півтора роки в Київ вдалося залучити 1,7 млрд гривень інвестицій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]