Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Українці не повинні залишитися без тепла через взаємовідносини НАК «Нафтогаз» та теплокомуненерго»

05 липня 2016 року, 19:38

Не можна допустити, щоб через взаємовідносини НАК «Нафтогаз» та теплокомуненерго постраждали мешканці українських міст. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив у ефірі телеканалу NewsOne.

Коментуючи підвищення тарифів на комунальні послуги, мер наголосив, що позиція столичної влади залишається незмінною: до ухвалення  подібних, болючих для кожного українця, рішень потрібно підходити зважено.

«При зростанні тарифів вдвічі люди не зможуть оплатити рахунки, і це призведе до кризи в комунальній сфері. Ризик неплатежів дуже високий. Тому на останньому засіданні Київради депутати одноголосно прийняли рішення звернутися до уряду та парламенту переглянути таку тарифну політику», – підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва зазначив, що попри арешт рахунків підприємств теплокомуненерго, столиця продовжує готуватися до нового опалювального сезону.

«Зараз тривають випробування систем опалення. Сьогодні заблоковані рахунки теплопідприємств не тільки в Києві, а й у багатьох інших містах по всій країні, і це може призвести до того, що ми не будемо готові до початку нового опалювального сезону. Це великі ризики. Опалювальний сезон може бути зірваний», – зазначив він.

Тому, наголосив мер, столична влада звернулася до прем’єр-міністра вжити негайних заходів, щоб врегулювати ситуацію.

«Ми не можемо допустити, щоб через взаємовідносини НАК «Нафтогаз» та теплокомуненерго постраждали мешканці українських міст. Тому ми впевнені, що повинні долучатися всі, хто мають вплив, для того, аби провести спільну зустріч і знайти рішення цієї проблеми», – зазначив Віталій Кличко.

У свою чергу, зауважив Віталій Кличко, столична влада робить усе, аби зменшити фінансове навантаження на киян, встановлюючи лічильники тепла в будинках та проводячи заходи з теплосанації приміщень.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua