Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко в Давосі: «Гібридні загрози стоять сьогодні перед усім цивілізованим світом»

22 січня 2016 року, 19:39

Гібридні загрози не можна не помічати і робити вигляд, що все нормально, адже вони вже на кордонах Європи. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив у коментарі журналістам у Давосі після панельної дискусії «Протистояння гібридним загрозам».

«Моя країна на даному етапі найгостріше відчуває гібридні загрози на собі. Всі знають про конфлікт на Донбасі і анексію Криму. І причиною цього є саме той факт, що світ дуже довго не хотів помічати зростаючі тенденції гібридних загроз. Тепер ігнорувати це неможливо, тому що ці загрози вже на кордонах самої Європи», – наголосив мер Києва.

Віталій Кличко переконаний, що світова система безпеки, сформована після Другої світової війни, не встигає миттєво й адекватно реагувати на світові загрози. «Тому що агресивний сепаратизм і тероризм все більше починають руйнувати мир і спокій. І робити вигляд, що все нормально, більше не може ніхто, оскільки гібридні загрози стоять перед усім цивілізованим світом», – зазначив він.

«Саме тому необхідне реформування ООН, щоб ця організація не перетворилася в Лігу Націй, а була дієздатною структурою, яка зможе ефективно забезпечувати світову безпеку. Так само дуже важливо почати по-справжньому глобальну боротьбу з тероризмом. І для цього теж необхідно виробити ефективну структуру, бажано так само в рамках ООН. Якщо ми зможемо це зробити, то це дасть нові імпульси і для розвитку світової економіки», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]