Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко в День жалоби у Києві: Яке ще обличчя росії має побачити світ, щоб зрозуміти всю кровожерливість варварів?! І що путін не зупиниться тільки на Україні

09 липня 2024 року, 17:00

Сьогодні, в День жалоби у Києві, мер столиці Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі опублікував відео, де прокоментував вчорашній масований обстріл Києва та інших міст України. Тільки в столиці через атаку російських варварів загинули понад 30 людей. Віталій Кличко вкотре наголосив, що мета путіна – геноцид і повне знищення українців і всього українського.

«Сьогодні в Києві День жалоби. Понад 30 життів забрала атака ворога на столицю 8 липня… Були атаки й на інші міста України, де теж загинули люди. Яке ще обличчя росії має побачити світ, щоб зрозуміти всю кровожерливість варварів?! Бити по хворих дітях, пологових будинках – які фантазії втілює путін і його натовп? Мета одна – геноцид і повне знищення українців і всього українського. Мета – знищення держави в центрі Європи. Нас намагаються знекровити, залякати, поставити на коліна. Як довго світ не розумітиме, що такі хворі наміри відродити якусь там недоімперію, не зупиняться на Україні?! Що допомогти зберегти Україну сьогодні – це зберегти мир і демократію в Європі?» – наголосив Віталій Кличко.

Він подякував усім небайдужим, хто прийшов на допомогу постраждалим і рятувальникам у дитячу лікарню «Охматдит», в яку поцілила російська ракета.

«Я дякую всім українцям, киянам, які вчора прийшли в «Охматдит» і допомагали, чим могли – везли воду, їжу, розбирали завали, збирали скло в розбитих корпусах. Обіймали і заспокоювали пацієнтів лікарні. Готували рятувальникам їжу вночі. Дякую бізнесу, що пожертвував кошти на допомогу постраждалим та відновлення лікарні. Тільки разом ми – сила. Тільки разом ми покажемо агресору, що будемо боротися за свою волю і державу. Хто як може і чим може! Наші люди знову продемонстрували: ми не боїмося! Ми згуртовані! Ми – сміливі і з великим серцем! Тримаємося і боремося! Ми переможемо! Слава Україні!» – наголосив у відео Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]