Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: В Києві з 8 квітня завершуємо опалювальний сезон

05 квітня 2023 року, 12:20

У столиці з 8 квітня завершується опалювальний сезон. Відповідне рішення міська влада ухвалила, враховуючи погодні умови: очікується стабільне суттєве потепління. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Щороку рішення про початок чи завершення опалювального сезону ми ухвалюємо, орієнтуючись на погодні умови, комфорт людей та раціональне використання енергоресурсів. Цього року теж не чекаємо 15 квітня, а припиняємо постачання тепла в будівлі раніше – із 8 квітня», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що для переходу на літній режим роботи фахівцям необхідно кілька днів, адже централізована система теплопостачання – одна з найбільших у Європі і налічує понад 2,7 тис. км теплових мереж, три потужних ТЕЦ, майже дві сотні станцій теплопостачання та котелень.

«Київ впорався із найскладнішим опалювальним сезоном, попри постійні атаки ворога на енергосистему та об’єкти критичної інфраструктури міста і щоденні ризики. Усі комунальні служби працювали в посиленому режимі, забезпечуючи поточну роботу систем. І невтомно відновлювали пошкоджене ворогом обладнання та об’єкти. Цей складний досвід зробив нас ще сильнішими та стійкішими, і ми вже розпочинаємо підготовку до наступного зимового періоду», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]