Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Від обстрілів агресора у Києві уже загинули 65 мирних мешканців. Із них – 4 дітей

21 березня 2022 року, 18:56

Від обстрілів агресора у Києві, від початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну, загинули 65 мирних мешканців. Із них – 4 дітей. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі загальнонаціонального телемарафону українських телеканалів.

«У нас в місті на сьогодні майже 300 людей постраждали від обстрілів російськими військами, в тому числі – 16 дітей. Чимало людей знаходяться у лікарнях. Загинули 65 мирних мешканці столиці. Серед них – 4 дітей», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва зазначив, що російські війська продовжують обстрілювати місто через провал плану швидкого захоплення столиці.

«Агресор хотів захопити Київ протягом 2-3 діб. Нічого у нього не вийшло. Наші військові дають гідну відсіч. І росіяни вже від безсилля починають гатити по домівках мирних людей. Розказуючи у своїй пропаганді, що воюють, нібито, виключно з військовими. Я переконаний, що вони відповідатимуть за свої варварські дії», – наголосив Віталій Кличко. 

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]