Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко відвідав головний столичний ЦНАП і привітав його співробітників із Днем адміністратора (+фото)

07 вересня 2021 року, 13:39

Мер Києва Віталій Кличко відвідав столичний Центр надання адміністративних послуг на Дніпровській набережній і привітав його працівників із Днем адміністратора.

«Радий сьогодні особисто привітати вас із Днем адміністратора. Розвиток системи надання адміністративних послуг – один із пріоритетів міської влади. І ми пишаємося столичним ЦНАПом. Це – еталонний приклад якісного міського сервісу», – сказав Віталій Кличко.

Центральний ЦНАП сьогодні надає більше 200 видів послуг. Тут можна оформити всі документи – і про народження дитини, і перший паспорт, отримати ідентифікаційний код, змінити прізвище, зареєструвати транспортний засіб.

«І все це – без черг, без поборів. У комфортних умовах і в чемному спілкуванні з адміністраторами. Я розумію складність вашої роботи – бо ви працюєте з великою кількістю людей. Тільки за минулий рік, незважаючи на карантинні обмеження, до ЦНАП звернулися понад 1,6 млн заявників. Надано більше восьмисот тисяч послуг. Ви заробили для міського бюджету 430 млн грн. І важливий момент: за опитуваннями киян, ви виконуєте свою роботу настільки професійно, що переважна більшість відвідувачів йдуть із ЦНАПу задоволеними і не мають нарікань. Дякую кожному з вас за роботу. Дякую за якісний і гідний сервіс для киян», – наголосив Віталій Кличко.

Із нагоди свята мер столиці вручив 59 найкращим співробітникам Центру надання адміністративних послуг Подяки Київського міського голови.

Вручення подяк у ЦНАПі до Дня адміністратора

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]