Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко відзначив комунальників, які з першого дня повномасштабної війни допомагали захищати Київ та область від зазіхань ворога (+фото)

29 листопада 2023 року, 16:04

Мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії відзначив Подяками міського голови більше 30 працівників комунальної сфери, які з першого дня повномасштабної війни допомагали силам ТрО облаштовувати позиції оборони Києва й області та забезпечували лад у місті.

«На захист столиці та області від зазіхань ворога були мобілізовані всі матеріальні та людські ресурси, в тому числі, й комунального підприємства «Київблагоустрій». Робітники підприємства облаштували 95 оборонно-фортифікаційних споруд. Зокрема, встановили майже 2,5 тисячі фундаментних бетонних блоків, більше 33 тисяч мішків із піском. Доставили та встановили 720 протитанкових їжаків. Рили протитанкові рви та траншеї, облаштовували бліндажі. Допомагали також в евакуації людей із територій, де відбувалися бойові дії, перевозили гуманітарну допомогу», – зазначив Віталій Кличко.

Для виконання всіх цих робіт працівники «Київблагоустрою» залучали різну техніку та важку спецтехніку. Зокрема, маніпулятори, крани, самоскиди, екскаватор, трактори, автобуси.

«Я вдячний вам за вашу працю, професіоналізм і сміливість. За відданість своєму місту. Пам’ятаємо, що навіть у найгарячіші перші місяці війни в Києві щодня прибирали вулиці та вивозили сміття. Не припиняли постачання води й тепла мешканцям. А після атак ворога на критичну інфраструктуру столиці комунальні служби оперативно відновлювали пошкоджені об’єкти, повертаючи киянам життєво важливі послуги. Переконаний, Київ вистояв і завдяки нашим комунальникам. Разом, спільними зусиллями, ми переможемо! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.

Нагородження Подяками міського голови працівників комунальної сфери (фото – КМДА, Михайло Криволапов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]