Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Вірус наступає. В Києві захворіла ще 31 людина. Один випадок – летальний»

05 квітня 2020 року, 10:01

За минулу добу кількість киян, що захворіли на коронавірус, збільшилася ще на 31 людину. Один випадок – летальний. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Вірус наступає. На сьогодні в столиці вже 245 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Захворіли: 18 жінок віком від 21 до 78 років та 13 чоловіків від 19 до 78 років. Один – 71-річний чоловік – помер, – повідомив Віталій Кличко. – 10 пацієнтів госпіталізували в столичні лікарні. 21 особа лікується вдома на самоізоляції, під контролем медиків», – зазначив мер столиці.

Він підкреслив, що тільки троє киян з тих, які захворіли за минулу добу, виїжджали нещодавно закордон. Інші меж України не покидали.

«Це означає, що вірус все більше охоплює Київ. І що всі заклики дотримуватися обмежень – це не пусті слова і не страшилки! Бережіть себе і тих, хто поруч!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]