Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко про задимленість у центрі міста: Пожежу в кабельному тунелі на Хрещатику локалізували

05 квітня 2020 року, 10:50

Пожежу електричного обладнання в кабельному тунелі на Хрещатику локалізовано, але столичні рятувальники та комунальні служби досі працюють над її ліквідацією. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Майже всю ніч столичні рятувальники гасили пожежу електричного обладнання в кабельному тунелі на Хрещатику. Пожежу вже локалізували порошковим стволом, але столичні рятувальники та комунальні служби досі працюють над її ліквідацією. Причини загоряння встановлюють", – написав Віталій Кличко.

Він зазначив, що кабельне обладнання (380 В) знаходиться під напругою, що значно ускладнило роботи з ліквідації займання.

Наразі частково відключені від електропостачання вулиці Хрещатик, Десятинна, Трьохсвятительська, Володимирська, провулок Музейний. Загалом приблизно 80 будинків, серед них і будівля КП "Телеканал "Київ".

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua