Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко візьме участь у 60-й Мюнхенській конференції з безпеки

15 лютого 2024 року, 11:28

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко візьме участь у 60-й Мюнхенській конференції з безпеки, яка відбудеться з 16 до 18 лютого.

Основними темами зустрічі, що збере політичних лідерів та громадських діячів із десятків країн світу, буде обговорення наслідків війни в Україні, світова безпекова криза та її потенційний вплив на геополітичні реалії, використання новітніх технологій, взаємозвʼязок безпекових викликів та культури, лідерство у кризові часи.

Віталій Кличко та його брат Володимир, зокрема, візьмуть участь в офіційному відкритті Форуму, Трансатлантичній конференції за участю голови НАТО Єнса Столтенберга та церемонії нагородження цьогорічних лауреатів премією фонду Джона Маккейна.

Зустрінуться з делегацією сенаторів США, Головою ХДС у Бундестазі – Александром Добріндтом, Європейським комісаром з питань бюджету Йоханнесом Ханом, спецпредставником Держдепу США з питань субнаціональної дипломатії Ніною Хачіган, спецпредставником США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер та іншими політиками й діячами, які сьогодні підтримують Україну та мають вплив на розширення військової та економічної допомоги нашій країні.

Виступить мер Києва спікером і на панелі, організованій Інститутом Маккейна та присвяченій Україні й викликам, що можуть постати перед світом у разі поширення російської агресії на інші країни. Також Віталій Кличко разом з американськими сенаторами та спецпредставником Держдепу США з питань субнаціональної дипломатії Ніною Хачіган візьме участь у дискусії «Роль субнаціональної дипломатії у міжнародній безпеці».

Очікується, що у цьогорічній ювілейній Мюнхенській безпековій конференції візьме участь рекордна кількість глав держав та урядів. А також – представників громадянського суспільства та великого бізнесу з різних країн світу.

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]