Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Вночі на дорогах столиці працювали понад 300 одиниць спецтехніки

11 грудня 2020 року, 12:20

Цієї ночі на дорогах столиці працювали понад 300 одиниць спецтехніки. Фахівці КК «Київавтодор» у посиленому режимі обробляли вулично-дорожню мережу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Учора вдень та сьогодні вночі в Києві були опади і сильна ожеледиця. «Київавтодор» в посиленому режимі обробляв вулично-дорожню мережу. Уночі працювали понад 300 одиниць спецтехніки і 36 бригад із ручного прибирання. Понад 270 працівників. Також до боротьби з ожеледицею залучені 5 тисяч двірників та працівників інших комунальних служб і 60 одиниць техніки житлово-комунальних підприємств», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що опади тривали до 6 години ранку за температури -1°С. Тож дорожникам довелось обробляти одні й ті ж ділянки вулиць по кілька разів.

Мокрий сніг із магістралей прибирали за допомогою колон спецтехніки.

Триває в місті і постійна обробка тротуарів, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту.

«Я також звертаюся до власників кафе, ресторанів, магазинів не нехтувати правилами благоустрою і обробити протиожеледними засобами територію біля своїх закладів. Бо погодні умови такі, що це треба робити регулярно через певний час. Оскільки на оброблених ділянках тротуарів знову швидко з’являється ожеледь», – підкреслив Віталій Кличко та закликав киян бути уважними й обережними.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]