Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко вручив на засіданні Київради відзнаки «Почесний громадянин Києва» видатним киянам

09 червня 2022 року, 14:09

Мер Києва Віталій Кличко на засіданні Київради вручив відзнаки «Почесний громадянин Києва» видатним киянам та родичам тих, кому звання присвоїли посмертно.

«Сьогодні ми вручаємо відзнаку «Почесний громадянин Києва» видатним киянам, яким присвоїли це звання на минулому засіданні. Зокрема, Командуючому сухопутними військами Збройних сил України, Герою України, командувачу оборони Києва в 2022 році, генерал-полковнику Олександру Сирському; директору Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова, віце-президенту Національної академії медичних наук, професору Василю Лазоришинцю; виконавцю, композитору і поету, народному артисту України Тарасу Петриненку; генеральному директору-художньому керівнику Національного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка Петру Чуприні. А також батькам – бо, на жаль, посмертно, – Героя України, полковника Олександра Петраківського», – сказав Віталій Кличко.

Мер столиці подякував усім, хто любить Київ, хто його захищає. Хто працює на благо міста та його мешканців, хто прославляє Україну та її столицю.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]