Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві сім комунальних кінотеатрів відновили роботу

09 червня 2022 року, 14:29

У Києві відновили роботу сім комунальних кінотеатрів: «Лейпциг», «Флоренція», «ім. Шевченка», «Старт», «Факел», «Промінь» та «Ліра».

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, з перших днів війни співробітники КП «Київкінофільм» здійснюють заходи щодо збереження майна територіальної громади Києва, зокрема це будівлі кінотеатрів та обладнання для кінопоказу.

«З часу повномасштабного російського вторгнення на територію України кінотеатри призупинили свою діяльність, попри це співробітники працювали задля збереження та захисту майна. Наразі столиця поступово повертається до звичного ритму життя, і вже відновлюють роботу заклади культури, зокрема працюють комунальні кінотеатри. Це дозволить отримати додаткові надходження до бюджету.  Сьогодні ми ухвалили важливий проєкт рішення задля збереження мережі кінотеатрів комунальної власності територіальної громади міста Києва, які перебувають в оперативному управлінні КП «Київкінофільм». Так, в умовах воєнного стану низка загальноміських культурно-мистецьких заходів, які були передбачені Комплексною міською цільовою програмою «Столична культура: 2022-2024 роки», не може бути проведена. Тому Київська міська рада прийняла рішення економію коштів в обсязі п’ять млн грн, як виняток в умовах дії воєнного стану, спрямувати на виплати заробітної плати співробітникам комунального підприємства, оскільки наразі ситуація не дозволяє їм заробити, як це було в мирний час», – розповіла Вікторія Муха.

Вона додала, що спільними зусиллями міська влада залучає максимум ресурсів задля відновлення культурної інфраструктури у столиці.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]