Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко вручив нагороду в номінації «Європеєць року» президенту Європарламенту Мартіну Шульцу

08 листопада 2016 року, 9:53

Мер Києва Віталій Кличко вручив нагороду в номінації «Європеєць року» президенту Європарламенту Мартіну Шульцу. Цією нагородою Шульца відзначила Асоціація німецьких видавців журналів (VDZ). Церемонія «Ніч видавців», де вручали нагороди «Золота Вікторія», відбулася в Берліні. 

Віталій Кличко виступив на урочистому заході, представляючи переможця в номінації «Європеєць року» та вручив «Золоту Вікторію» президенту Європарламенту, якого редактори німецьких журналів відзначили за заслуги в демократичній легітимізації ЄС.

«Це велика честь для мене – вручати нагороду  Мартіну Шульцу. Він –людина переконань, із цілеспрямованістю і волею, загартованими в спорті, людина, яка не боїться говорити правду і відстоювати свою точку зору. І це дуже важлива риса для великого політика. Я думаю, саме вона допомогла Мартіну Шульцу пройти шлях від мера невеликого міста до президента парламенту Європейського Союзу. І вперше в історії Європарламенту очолити його двічі! Я знаю і вірю, що «Європеєць року» й надалі робитиме все для зміцнення єдиної і сильної Європи», – наголосив  Віталій Кличко.

Він зазначив, що Мартін Шульц – дуже впливовий політик  і людина, яка  багато робила і робить для України.

«Політика – це, багато в чому, відносини  між людьми. І я  дуже радий, що ми маємо добрі і дружні стосунки з людьми, які підтримують Україну, бачать її сучасною демократичною державою і роблять усе, щоб допомогти нам втілити реформи і  стати по-справжньому європейською країною», – підкреслив Віталій Кличко.

Президент Європарламенту вибачився перед Україною, громадяни якої поклали життя за європейську перспективу, за те, щоб Угода про асоціацію була підписана та втілена.

«А тепер деякі популісти в Європі саботують ратифікацію  асоціації і кажуть нібито українцям рано йти в Європу», – зазначив Мартін Шульц. Він вибачився за це і пообіцяв докласти всіх зусиль, щоб Україна стала частиною європейської родини. 

«Дуже важливо було почути  ці слова в цьому залі, перед цією аудиторією. Сказав це Мартін Шульц щиро і я розумію, що ми маємо великого друга України, який багато робитиме, аби допомогти Україні втілити реформи та ключові європейські критерії і цінності», – зазначив у коментарі журналістам Віталій Кличко. 

Під час «Ночі видавців» у Берліні призами «Золота Вікторія» нагородили також лауреатів в номінаціях  «Підприємець року», «Свобода преси» та «Честь перемоги».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua