Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко вручив подяки рятувальникам, які працювали на ліквідації надзвичайної ситуації в будинку на Позняках, де стався вибух (+фото)

17 вересня 2020 року, 11:51

Мер Києва Віталій Кличко вручив столичним рятувальникам подяки Київського міського голови. Усього нагородили 8 рятувальників. Зокрема і тих, які працювали на ліквідації надзвичайної ситуації в будинку на Позняках, на вулиці Соломії Крушельницької, де стався вибух.

«Сьогодні Україна святкує День рятувальника. Безпека міста, особливо багатомільйонної столиці, – це пріоритет і ключове завдання для міської влади. Зношеність мереж та обладнання, пожежі, підтоплення, завали – це далеко не увесь перелік загроз, із якими щодня працюють столичні рятувальники», – сказав Віталій Кличко.

Він зауважив, що на варті безпеки Києва сьогодні – понад 3100 рятувальників. Тільки з початку цього року київські рятувальники ліквідували майже 7 тисяч надзвичайних ситуацій – це сотні врятованих життів.

«Місто знаходить можливості, аби щороку поліпшувати умови роботи рятувальників. Оснащувати їх новою технікою та спорядженням. За останні роки парк техніки та спорядження збільшився та оновився. За рахунок бюджету міста й держави та в рамках партнерської допомоги київські рятувальники отримали 24 одиниці техніки, понад 200 одиниць спеціального спорядження, зокрема, комплекти бойового одягу та дихальні апарати. Місто і надалі підтримуватиме наших рятувальників і надаватиме необхідні ресурси. Бо ми розуміємо, наскільки небезпечною та напруженою є ваша робота! Дякую за вашу місію, дякую за вашу працю і відданість професії!» – наголосив Віталій Кличко.

Привітання рятувальників із професійним святом

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua