Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко відвідав літню жінку і передав їй набір із засобами індивідуального захисту, необхідними під час пандемії (+фото)

17 вересня 2020 року, 12:11

Мер Києва Віталій Кличко відвідав літню жінку, що мешкає в Шевченківському районі столиці, і передав їй набір засобів індивідуального захисту, якими міська влада забезпечує соціально незахищених киян.

«Сьогодні завітав до Світлани Андріївни, аби передати їй один із 60 тисяч наборів із засобами індивідуального захисту і пам’яткою про те, як себе убезпечити від захворювання на коронавірус», – сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, понад 60 тисяч соціально-незахищених киян різних категорій почали отримувати набори із засобами індивідуального захисту – зокрема, з масками і антисептиками.

«Місто продовжує допомагати соціально незахищеним киянам, особливо під час пандемії. На жаль, кількість хворих на COVID-19 у столиці збільшується. Я вдячний нашим медикам, міським службам, волонтерам та всім небайдужим киянам, із ким ми, єдиною командою, боремося з розповсюдженням коронавірусу в столиці. Ми всі повинні бути обережними, дотримуватися елементарних правил, щоб захистити від хвороби себе та своїх близьких», – зазначив мер столиці.

Він підкреслив, що соціально незахищеним мешканцям столиці місто приділяє особливу увагу і допомагає, як може. Виплачує грошову допомогу, надає продуктові набори та іншу допомогу.

Віталій Кличко відвідав літню жінку і передав їй набір із засобами індивідуального захисту, необхідними під час пандемії

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua