Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко вручив присвоєні захисникам України державні нагороди та відзнаки від столиці (+фото)

23 листопада 2023 року, 12:28

Мер Києва Віталій Кличко на початку засідання Київради вручив присвоєні киянам-захисникам України державні нагороди та відзнаки від столиці.

Трьом воїнам нагороди присвоєні посмертно. Зокрема, Орденом «За мужність III ступеня» нагороджено старшого солдата Назара Голуба та солдата Вадима Куницького. Медаллю від столиці «Честь. Слава. Держава» відзначено лейтенанта 44 батальйону ЗСУ Київського формування Кирила Сергієнка. Нагороди отримали родичі Героїв.

Також медаль «Честь. Слава. Держава» отримав полковник ЗСУ військової Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького Олег Мукан.

«Більше 100 тисяч киян та киянок боронять сьогодні Україну на фронті. Наші захисники роблять все, щоб звільнити українську землю від російських варварів. Історія кожного захисника та кожної захисниці – це історія про сміливість, самовідданість і любов до України. Ми дякуємо всім воїнам за їх звитягу і героїзм! Та шануємо памʼять і подвиг полеглих Героїв», – сказав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]