Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київрада затвердила Міську цільову програму поводження з тваринами на 2024-2025 роки

23 листопада 2023 року, 12:34

Київська міська рада затвердила Міську цільову програму поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки. Метою програми є створення безпечного міського простору шляхом регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами (стерилізація), посилення контролю за утриманням домашніх тварин та формування свідомого й відповідального ставлення до них.

Як повідомляє Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА, співвиконавцями Програми є КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» та громадські організації, на утриманні яких перебувають притулки для тварин, знайдених або виловлених на території столиці.

Серед заходів, передбачених програмою:

  • проведення стерилізації, вакцинування проти сказу, надання «швидкої ветеринарної допомоги» безпритульним тваринам;
  • перетримка та підготовчі заходи для прилаштування безпритульних тварин до нових власників чи опікунів;
  • створення облаштованих майданчиків для вигулу і тренувань домашніх улюбленців;
  • проведення інформаційної та просвітницької кампанії з формування гуманного ставлення до тварин;
  • придбання ветеринарного стаціонарного та переносного обладнання й сучасних засобів відлову та перевезення тварин;
  • надання фінансової підтримки громадським організаціям, на утриманні яких перебувають притулки для тварин, знайдених або виловлених на території Києва.

Нагадаємо, що для запобігання розповсюдженню вірусу сказу на території столиці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» проводить вакцинації безпритульних і домашніх тварин. Так, за січень-жовтень 2023 року фахівці підприємства вакцинували від сказу вже близько 8,5 тисячі тварин.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]