Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко вшанував пам'ять Героїв Крут: «Вони є прикладом патріотизму і мужності у боротьбі за незалежність України»

29 січня 2016 року, 10:31

Президент України Петро Порошенко разом з мером Києва Віталієм Кличком та іншими високопосадовцями і політиками взяв участь у церемонії покладання квітів до пам'ятного знаку Героям Крут на Аскольдовій могилі у Києві.

Віталій Кличко зазначив, що сьогодні українці вшановують подвиг студентів, які стали на захист Української столиці від більшовицької армії у 1918 р. І їх вчинок – це приклад самопожертви, патріотизму і мужності у боротьбі за незалежність України.

«Сьогодні ми вшановуємо пам'ять хлопців, які загинули за незалежність України у боротьбі з російським агресором. На жаль, історія повторюється. І сьогодні наші військові, серед яких багато молодих хлопців, також віддають своє життя, боронячи Україну на Сході від агресора, відстоюючи незалежність нашої держави. Тому наше завдання – шанувати пам'ять загиблих Героїв і водночас підтримувати хлопців на передовій, щоб усім разом вибороти такі необхідні сьогодні кожному українцю перемогу і мир», – підкреслив Віталій Кличко.

Також сьогодні відбулися меморіальні заходи з покладанням квітів до могил героїв Крут Володимира Наумовича і Володимира Шульгіна на території Державного історико-меморіального Лук’янівського заповідника. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]