Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко взяв участь у відкритті меморіального об’єкту «Кристалічна стіна плачу» в Бабиному Яру

06 жовтня 2021 року, 20:49

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті меморіального об’єкту «Кристалічна стіна плачу» у Національному історико-меморіальному заповіднику Бабин Яр.

Офіційна церемонія вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру відбувалася за участю Президента України Володимира Зеленського, Президента Федеративної Республіки Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра та Президента держави Ізраїль Іцхака Герцога.

Ініціаторами заходу, який є частиною вшанування 80-х роковин трагедії, став зокрема, Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр».

«Ми повинні зробити все можливе, аби подібні страшні трагедії ніколи не повторилися. І я переконаний в тому, що Меморіал пам’яті, який має з’явитися в Бабиному Яру, – це не тільки будівля. Бо ми можемо обговорювати багато проєктів. А маємо реалізувати той, що об’єднає всіх нас. Головне в Меморіалі – це контент, інформація й емоції, з якими люди виходитимуть з нього. Що в них залишиться в серці. Такою має бути головна концепція цього Меморіалу», – наголосив Віталій Кличко в коментарі журналістам.

Відкриття меморіального об’єкту «Кристалічна стіна плачу» у Національному історико-меморіальному заповіднику Бабин Яр

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua