Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Як тільки потеплішає, у столиці продовжать масштабний ремонт доріг»

21 лютого 2019 року, 20:09

Як тільки потеплішає, у столиці продовжать масштабний ремонт доріг. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Newsone». Він зазначив, що протягом останніх років у столиці відремонтували 830 кілометрів доріг. У планах на цей рік – ремонт основних магістралей та мостів.

«Як тільки середньодобова температура підніметься вище 5 градусів тепла, одразу розпочнемо масштабні дорожні роботи. Ми відмовилися від так званого «ямкового ремонту». У нас є чітка стратегія – якщо робимо капітальний ремонт, то перекладаємо всі комунікації, а не тільки полотно на дорозі», – сказав мер.

Він нагадав, що на всі капітально відремонтовані дороги від підрядників вимагають гарантію на 5 років. Якщо за цей час виявляються результати неякісної роботи, підрядники виправляють їх за власний кошт.  

Мер столиці також зазначив, що на всіх капітально відремонтованих дорогах встановлюють нове економічне LED-освітлення. Так за минулий рік 11 мільйонів гривень коштів громади зекономлено на сплаті за електроенергію завдяки оновленому освітленню. Також освітлення встановлюють у зонах відпочинку, на столичних мостах.

«Цього року ми заклали в бюджеті 700 мільйонів гривень на оновлення освітлення. Кияни вже можуть побачити, як змінює місто нове освітлення. Для чого ми це так інтенсивно робимо? Нове LED-освітлення набагато яскравіше. А це – безпека на дорозі. Більше того, воно дає економію 30 відсотків споживання електроенергії. Це сучасні технології, які допомагають місту економити гроші», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua