Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Якби не вилучення ПДФО, ми могли б самі профінансувати завершення Подільсько-Воскресенського мосту»

05 серпня 2016 року, 21:01

Київ зміг би профінансувати будівництво Подільсько-Воскресенського мосту самотужки, якби у столиці не вилучали 60% ПДФО до державного бюджету. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в інтерв’ю телеканалу «Київ».

«Ми могли б побудувати цей міст за власні кошти, але у нас вилучають до державного бюджету 60% від ПДФО. Я впевнений в тому, що податки киян повинні залишатися в столиці та працювати на Київ і його мешканців, –  підкреслив Віталій Кличко. –  Якби нам залишили хоча б 50-60%, у нас були б можливості добудувати міст. Але сьогодні  ми вимушені шукати інші шляхи. Я впевнений, що це будівництво здійснюватиметься за гроші інвесторів», –  наголосив мер.   

Віталій Кличко зазначив, що зараз столична влада разом з німецькими колегами вивчає проект будівництва.

«Я звернувся до міністерства транспортної інфраструктури Німеччини, на моє запрошення до Києва приїхав держсекретар міністерства Райнер Бомба, з яким ми відвідали міст, провели робочу нараду. Відповідна робоча група від’їжджає незабаром до Німеччини, де відбудуться переговори. Нам потрібно організувати логістику, знайти гроші – а це ключова складова – для будівництва моста, щоб через три–три з половиною роки він почав працювати», – сказав Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua