Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко, який перебуває на самоізоляції, закликав дотримуватися правил безпеки на виборчих дільницях (+відео)

25 жовтня 2020 року, 9:48

Мер Києва Віталій Кличко, який захворів на коронавірус і перебуває на самоізоляції, закликав усіх, хто піде голосувати, дотримуватися правил безпеки на виборчих дільницях. Мер записав відеозвернення, що оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Друзі! Сьогодні вперше за багато років я не голосую на виборах. Лікуюся вдома. Вірус вразив буквально в останній день перед виборами. Працюю дистанційно і контролюю роботу всіх міських служб, – сказав Віталій Кличко у зверненні. – Дільниці в Києві відкрилися. Ситуація – нормальна. Кого б ви не підтримували – прийдіть на дільниці, зробіть свій вибір! І важливо – не забувайте про заходи  безпеки! Надягніть маску, візьміть рукавички, візьміть ручку.  Дотримуйтеся соціальної дистанції. Все буде добре! Ми все подолаємо! Бережіть себе!».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua