Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Із 20:00 15 березня до 07:00 17 березня в Києві запроваджується комендантська година

15 березня 2022 року, 10:20

Від сьогодні, 15 березня, із 20:00 і до 07:00 17 березня в Києві запроваджується комендантська година. Заборонено пересуватися містом без спецперепусток. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у своєму відеозверненні.

«Сьогодні – складний і небезпечний момент. За рішенням військового командування, відсьогодні – 15 березня, з 20:00 – у Києві запроваджується комендантська година. Заборона пересування містом без спецперепусток. Виходити можна тільки, щоб дійти до укриття. Комендантська година діятиме до 7 ранку 17 березня. Тому прошу всіх киян підготуватися до того, що майже дві доби доведеться бути вдома або, за сигналу тривоги, – в укритті», – сказав Віталій Кличко та підкреслив, що Київ буде оборонятися.

«Столиця – серце України – буде оборонятися! І Київ, який сьогодні є символом і форпостом європейськоі свободи і безпеки, ми не здамо! На коліна нас не поставлять!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]