Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «За тиждень відкриємо оновлені сходи на Старокиївській горі і від них – частину туристичного маршруту до Андріївського узвозу»

05 липня 2018 року, 10:49

Наступного тижня заплановане відкриття оновлених сходів із Пейзажної алеї на Поділ – до урочища Гончарі-Кожум’яки. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київської міської ради.

«Наступного тижня запрошую всіх на відкриття оновлених сходів на Старокиївській горі та частини туристичного маршруту від них до Андріївського узвозу. Дуже гарна буде зона відпочинку», – зазначив Віталій Кличко.

Також він нагадав, що наразі у столиці триває активний ремонт доріг, оновлення парків та скверів.

«Більшість основних магістралей, які капітально ремонтуємо, ми плануємо завершити до кінця літа. А парки вже презентуємо киянам. Нещодавно відкрили оновлені: і «Відрадний», і першу чергу парку «Перемога», і вчора – сквер на Подолі біля кінотеатру «Жовтень», – додав мер Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua