Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко знову виступив на міжнародному марафоні «Єднання місцевого самоврядування світу заради добробуту людей і миру» і наголосив, що українці борються не тільки за свої міста і свою країну. А й за цінності і ключові демократичні принципи, які розтоптує Росія

22 березня 2022 року, 14:42

Мер Києва Віталій Кличко знову виступив під час міжнародного онлайн марафону «Єднання місцевого самоврядування світу заради добробуту людей і миру». Сьогодні діалог відбувся між мерами кількох українських міст та представниками місцевого самоврядування, європейських міст. Зокрема, Франції, Швейцарії, Австрії та Ірландії. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Триває міжнародний марафон «Єднання місцевого самоврядування світу заради добробуту людей і миру». Сьогодні діалог відбувся між мерами кількох українських міст та представниками місцевого самоврядування європейських міст. Зокрема, Франції, Швейцарії, Австрії та Ірландії. Сьогодні ми доносимо світові правду про те варварство і дикунство, яке чинить Росія, знищуючи Україну і українців», – зазначив Віталій Кличко.

Він також повідомив, що наголосив європейським партнерам на тому, що Україна сьогодні воює не тільки за себе, але і за цінності й демократичні принципи, які Росія розтоптує.

«Я наголосив європейським партнерам, що ми боремося сьогодні не тільки за наші міста і нашу країну. Ми боремося за цінності і ключові принципи, які Росія розтоптує. І те, що російська армія робить сьогодні в Україні, апетити і плани Путіна можуть не обмежитися тільки нашою державою. А й розповсюдитися на інші країни Європи. І європейці повинні це розуміти! Тому ми говоримо про необхідність посилення економічного і політичного тиску на РФ. Про допомогу Україні – гуманітарну, озброєнням, політичну підтримку. Агресора можна зупинити тільки спільними і сміливими зусиллями світової спільноти. Бо Росія замахнулася на весь цивілізований світ», –  наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що минулого тижня, під час марафону «Єднання місцевого самоврядування світу заради добробуту людей і миру», Віталій Кличко вже спілкувався, зокрема, з представниками мерій міст-побратимів тих країн, які сьогодні приймають найбільше біженців з України. Це Польща, Угорщина, Молдова, Румунія, Словаччина.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]