Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся з делегацією Міжнародного комітету Червоного Хреста та його президентом Петером Маурером (+відео)

16 березня 2022 року, 12:40

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з делегацією Міжнародного комітету Червоного Хреста та його президентом Петером Маурером, який прибув до Києва. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

Він подякував представникам організації за допомогу, яку вони надають Україні.

«Сьогодні зустрівся з делегацією Міжнародного комітету Червоного Хреста та його президентом Петером Маурером. Організація вже надає Києву необхідну гуманітарну допомогу для цивільного населення та міських лікарень. Ми вдячні, що Міжнародний комітет Червоного Хреста допомагає Україні, особливо в містах, де найскладніша ситуація через атаки Росії. І це важливий сигнал, що президент організації сьогодні в Україні. Під час зустрічі ми, зокрема, обговорили спільні зусилля, щоб упередити можливість гуманітарної катастрофи в Україні. Зупинити кровопролиття і страждання цивільного населення», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]