Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся з депутатами Бундестагу Німеччини: Візит німецьких партнерів – це черговий сигнал про підтримку України

18 липня 2022 року, 17:14

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з депутатами Бундестагу Німеччини – головою німецько-української групи дружби в парламенті Робіном Вагнером і членом Комітету в закордонних справах та Комітету з питань бюджету Джамілою Шефер. Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Зустрівся сьогодні з депутатами Бундестагу Німеччини – головою німецько-української групи дружби в парламенті Робіном Вагнером і членом Комітету в закордонних справах та Комітету з питань бюджету Джамілою Шефер. Парламентарі є представниками Партії Союз 90/Зелені, що входить до правлячої урядової коаліції. Візит наших німецьких партнерів – це черговий сигнал про підтримку України з боку Німеччини, і ми це цінуємо», – зазначив Віталій Кличко.

Також він подякував за допомогу, яку надає українцям Німеччина: приймає біженців, виділяє гуманітарну та фінансову допомогу, озброєння.

«Ще раз підкреслив, що сучасного озброєння Україні потрібно більше, оскільки ми захищаємо свою державу і мир у Європі від цинічного і безжального російського агресора, який вдерся на нашу землю. Тому важлива єдина і непохитна позиція європейського співтовариства у підтримці України, у захисті цивілізації і демократії. Також обговорили потреби Києва у відновленні пошкодженої внаслідок обстрілів російськими варварами інфраструктури міста та житла киян», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]