Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся з представниками Національної ресторанної асоціації України, яка звернулася щодо подовження часу роботи закладів на 1 годину

17 липня 2023 року, 13:27

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся в столичній мерії з представниками Національної ресторанної асоціації України. Підприємці кілька днів тому звернулися до міської влади, аби Рада оборони столиці розглянула питання про подовження часу роботи закладів громадського харчування Києва. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Вислухав всі аргументи бізнесу. Підприємці зазначають, що подовження роботи закладів на одну годину – до 23:00, сприятиме поліпшенню економічної ситуації в місті, створенню додаткових робочих місць, збільшенню надходжень від податків, зборів і платежів до бюджетів усіх рівнів. І просять переглянути дозволений час роботи, оскільки обмеження до 22:00 було ухвалене, коли комендантська година розпочиналася о 23:00. Зараз же вона – з 00:00. До того ж, як зазначають підприємці, в багатьох великих містах заклади харчування працюють зараз до 23:00», – написав Віталій Кличко.

Він зазначив, що столична влада розуміє, що бізнес повинен працювати, економіка повинна отримувати податки, а люди – мати роботу.

«Разом з тим, субʼєкти господарювання повинні дотримуватися правил безпеки в умовах воєнного стану. А також – дбати про те, щоб персонал, який у них працює, встигав дістатися додому до початку комендантської години. Виважене рішення буде ухвалене, враховуючи інтереси бізнесу й дотримання правил воєнного стану», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]