Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся з представниками Спілки Робітничих Самаритян Німеччини, Білого Хреста, міжнародного Об’єднання Самаритянських організацій Європи та віце-президенткою Європейського Парламенту Катаріною Барлі

18 травня 2023 року, 18:28

Мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії зустрівся з представниками Спілки Робітничих Самаритян Німеччини на чолі з Президенткою організації та віце-президенткою Європейського Парламенту Катаріною Барлі, Головою Правління Спілки Робітничих Самаритян Німеччини паном Кнутом Флекенштайном. Обговорили, зокрема, можливості впровадження у Києві послуги підтриманого проживання осіб похилого віку та людей з інвалідністю.

«Особливо гостро це питання стоїть саме сьогодні – під час російської військової агресії. Кількість людей, які потребуватимуть соціальної послуги підтриманого проживання з числа поранених військовослужбовців, ветеранів війни, прогнозовано буде збільшуватись. Ця соціальна послуга може надаватися стаціонарно – у відповідних приміщеннях або за місцем проживання. Соціальна послуга підтриманого проживання – це комплекс заходів із надання допомоги особам похилого віку та людям з інвалідністю, спрямований на створення соціально-побутових умов для їх самостійного проживання і захист їх прав та інтересів», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що до комплексу заходів цієї соціальної послуги, зокрема, входить консультування, навчання, розвиток та підтримка навичок самообслуговування, необхідних для самостійного проживання. Також – допомога в організації розпорядку дня, організація медичного патронажу, допомога у веденні домашнього господарства та в отриманні безоплатної правової допомоги тощо.

Послугу підтриманого проживання має створити Спілка Самаритян України Київське Об’єднання у співпраці з містом Києвом та Спілкою Робітничих Самаритян Німеччини. До надання актуальних соціальних послуг мають залучити недержавних надавачів, які включені до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.

Спілка Робітничих Самаритян Німеччини вже багато років підтримує людей в Україні наданням гуманітарної допомоги та соціальних послуг.

Загалом минулого року Спілка, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та інших донорів, імплементувала допомогових заходів на суму 12 млн євро. Зокрема, це підтримка внутрішньо переміщених осіб та людей, які постраждали від війни. А саме – грошові виплати на покриття базових потреб, витрат на оренду житла, допомога в зимовий період, надання психологічної підтримки. Також Спілка Самаритян Німеччини підтримує і мешканців приймаючих громад.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]