Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся з сенатором-республіканцем США Ліндсі Грехемом

26 травня 2023 року, 18:10

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся у столичній мерії із впливовим сенатором США від Республіканської партії Ліндсі Грехемом (штат Південна Кароліна) та іншими представниками законодавчого органу Сполучених Штатів. Наприкінці квітня Кличко вже зустрічався з сенатором-республіканцем під час свого візиту до Вашингтона.

«Зазначу, що Київська влада зацікавлена у втіленні на міському рівні ініціатив щодо всебічного розвитку українсько-американських відносин. І націлена на розвиток співпраці із американськими партнерами у втіленні спільних програм щодо запровадження реформ та відбудови України – як з мерією, так і з бізнес-колами, громадськими організаціями», – наголосив мер Києва.

Віталій Кличко подякував Ліндсі Грехему за допомогу, яку надають Сполучені Штати, та незмінну підтримку України. Мер Києва висловив сподівання на подальшу ефективну співпрацю та посилення допомоги Україні в її боротьбі з російським агресором.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]