Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко звернувся до українського та іноземного бізнесу долучитися в допомозі місту в умовах військової загрози

14 лютого 2022 року, 12:27

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до представників українського та іноземного бізнесу долучитися в допомозі місту в умовах військової загрози. Про це він заявив під час онлайн-брифінгу щодо ситуації в столиці у зв’язку з можливою подальшою агресією Росії та про дії міської влади.

«У цей критичний для української держави момент, коли ми об’єднуємо зусилля для оборони наших міст, оборони України від можливої широкомасштабної агресії Росії, я хотів би звернутися також і до представників українського та іноземного бізнесу. Сьогодні важлива ваша посильна допомога. І для забезпечення безперебійної роботи критичної інфраструктури у випадку надзвичайної ситуації, і для кращого оснащення резервістів, і для забезпечення потреб людей у разі військового нападу на нашу країну. Я вдячний тим, хто вже сам звертається і питає: як я можу допомогти? І вдячний дипломатам іноземних держав, які теж пропонують допомогу», – сказав Віталій Кличко.

Він закликав небайдужих киян, українських патріотів, які хочуть допомогти своєму місту і своїй країні, звертатися в Департамент муніципальної безпеки столиці.

«Будемо разом захищати і підтримувати Київ. Ми не панікуємо і не боїмося! Але готуємося до будь-яких сценаріїв розвитку подій. Міська влада на місці, працює. І зробить все, щоб забезпечити в критичній ситуації життєдіяльність міста та захистити його мешканців. Ми подолаємо всі пандемії – і коронавірусу, і вірусу російської агресії. Зберігаємо спокій. Готові дати відсіч будь-кому, хто прийде з агресією на нашу землю!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]